Endermologia LPG

Home / Endermologia LPG

Endermologia LPG

Endermologia jest mechanicznym masażem pielęgnacyjnym oddziałującym na całe ciało. Umożliwia intensywną stymulację tkanek, a indywidualnie dobrane parametry zabiegowe gwarantują możliwie najlepsze jej efekty. Poleca się ją osobom, które chcą zlikwidować cellulit i wymodelować sylwetkę. Masaż endermologiczny ułatwia organizmowi redukcję tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się go również w leczeniu bólu kręgosłupa, mięśni czy w chorobach reumatycznych. Zabieg jest niezwykle komfortowy i przyjemny.

Efekty, jakimi pozwala cieszyć się endermologia to:

  • redukcja cellulitu
  • zauważalne wyszczuplenie sylwetki
  • poprawa jędrności i napięcia skóry
  • usunięcie nadmiaru wody z komórek – drenaż limfatyczny
  • łagodzenie dolegliwości bólowych i obrzęków

Przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem masażu przeprowadzana jest profesjonalna konsultacja, która pozwoli na dobór indywidualnej serii zabiegów endermologii. Masaż wykonywany jest z użyciem aparatu do endermologii i sterowanej komputerowo głowicy, która pod wpływem ciśnienia masuje fałd skórny między rolkami. Rolowanie pozwala na rozbicie złogów tłuszczowych, a co za tym idzie – wygładzenie skóry, Klient ubrany jest w specjalny kostium niezbędny dla komfortowego i sprawnego przeprowadzenia masażu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a jego atutem jest możliwość relaksu w czasie jego trwania.

Czas trwania zabiegu wynosi 30-40 minut.

Zobacz efekty endermologii

Jeśli chcesz dowiedzieć się z użyciem jakiej technologii osiągnęliśmy poniższe efekty – skontaktuj się z nami: +48 94 711 29 21

TERAPIE ŁĄCZONE:

Endermologię zalecamy łączyć z falami medycznymi Storz, by wspomóc rozbicie tkanki tłuszczowej i cellulitu.