Oczyszczanie wodorowo-kwasowe

Home / Oczyszczanie wodorowo-kwasowe

Oczyszczanie wodorowo-kwasowe

Oczyszczanie wodorowo-kwasowe to bezinwazyjna metoda oparta na wielowymiarowej pielęgnacji skóry. Dzięki wykorzystaniu dobroczynnego pierwiastka wodoru oraz kwasów w różnych stężeniach, zabieg działa oczyszczająco i nawilżająco. Działanie aktywnym wodorem zmniejsza aktywność wolnych rodników, których nadmiar skutkuje skórą, na której widoczna jest utrata jędrności, napięcia i zdrowego koloru. Zastosowane podczas zabiegu impulsy otwierają drogę dla indywidualnie dobranych substancji odżywczych.

Oczyszczanie wodorowo-kwasowe zapewni Twojej skórze:

 • Wyrównanie kolorytu, redukcję przebarwień
 • Poprawę elastyczności
 • Zwiększenie napięcia i jędrności
 • Zmniejszenie liczby zaskórników
 • Regulację poziomu wydzielania sebum
 • Głębokie nawilżenie
 • Złagodzenie stanów zapalnych

Przebieg zabiegu

Technologia zastosowana w urządzeniu wytwarza cząsteczki wodoru przenikające w głębokie warstwy skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody. Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, co prowadzi do powstania wody i tlenu. Moc tak zwanej mezoterapii wodorowej prowadzi do zmniejszenia liczby wolnych rodników oraz głębokiego nawilżenia tkanek. Zabieg obejmuje m.in. aplikację aktywnego serum, masaż głowicą chłodzącą i naturalnym kamieniem jadeitowym, terapię falą radiową oraz aplikację odżywczego kremu. 

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq Hydra Prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco. Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

Wsparcie technologii wodorowej

Urządzenie zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M’onduniq. Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie Hydra Prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

PEŁNE OCZYSZCZANIE WODOROWE

Polega na oczyszczeniu skóry wirem wodnym nasyconym wodorem, który złuszcza martwy naskórek i odkurza skórę z zanieczyszczeń. W zabiegu wykorzystujemy różne lotiony (A, B, C, A1, B1) dobrane do potrzeb skóry, które dobiera kosmetolog.

Lotiony maja działanie oczyszczające, nawilżające i wygładzające. W zabiegu stosujemy mikroprądy Hydra Prime, które wprowadzają w głąb tkanek składniki aktywne zawarte w maskach kremowych i ampułkach DERMIE BOOST.

Wykorzystujemy głowicę ICE CRIO HEAD, w której następuje uwalnianie jonów i schładzanie obszaru zabiegowego od -1  do -3 ˚C

Na koniec wykonujemy ciepłym kamieniem Jadeitowym masaż twarzy na bazie maski kremowej dobranej dla potrzeb skóry.

Efekty: skóra jest promienna, oczyszczona, nawilżona i napięta

Zabieg jest szczególnie polecany dla skór z trądzikiem i dla osób ze skórą wrażliwą i naczynkową.

Zalecamy 4-6 zabiegów w serii (1x w tygodniu)

PREMIUM – OCZYSZCZANIE WODOROWO-KWASOWE

Polega na oczyszczeniu skóry wirem wodnym nasyconym wodorem, który złuszcza martwy naskórek i odkurza skórę z zanieczyszczeń. W zabiegu wykorzystujemy różne lotiony (A, B, C, A1, B1) dobrane do potrzeb skóry, które dobiera kosmetolog.

Lotiony – kwasowy lotion oczyszczający, ultranawilżający z kwasem hialuronowym, rozświetlający i wygładzający z ekstraktem z algi czerwonej

Efekt potęgują kwasy chemiczne, które stosujemy do zabiegu (40% kwas migdałowy lub 10% kwas fitowy).

W zabiegu stosujemy mikroprądy Hydra Prime ,które wprowadzają w głąb tkanek składniki aktywne zawarte w maskach kremowych i ampułkach DERMIE BOOST.

Efekty: zniwelowane przebarwienia (w serii zabiegów), wygładzenie zmarszczek, nawilżona i napięta skóra.

Ten zabieg szczególnie polecamy dla skóry dojrzałej, z utrwalonymi zmarszczkami, dla osób palących z przebarwieniami na twarzy, z plamami pigmentacyjnymi, dla skóry odwodnionej i przesuszonej, skóry reaktywnej, z rozszerzonymi porami, dla skóry szarej, zmeczonej, dla skóry z utratą gęstości

Zalecamy 4-6 zabiegów w serii (1x w tygodniu)

Zapytaj o zabieg i dostępne terminy

  Imię i nazwisko

  Telefon

  E-mail

  Wpisz nazwę interesującego Cię zabiegu

  Pytania i uwagi

  Preferujesz inne formy kontaktu? Zapraszamy

  • 78-100 Kołobrzeg ul. Dworcowa 10
  • +48 94 711 29 21
  • Hotel - numer wewnętrzny: 700
  • spa@skanpolspa.pl

  Manager Skanpolspa

  Katarzyna Witkowska

  • k.witkowska@newskanpol.pl
  • +48 947 112 971
  • Hotel - numer wewnętrzny: 701

  Zastępca managera

  Monika Ostrowska

  • +48 94 711 29 21
  • +48 669 202 00
  • m.ostrowska@newskanpol.pl